MATERIÁLY

 

V ZOOLeporelo: Učíme sa znakovať v ZOO

Farebné leporelo, 20x20 cm, 16 stran. Veršovaná knižka o Kreslínkovi, ktorý maľuje zvieratká v ZOO. Deti v nej nájdu obľúbené zvieratká zo ZOO – opica, žirafa, slon, medveď, lev, klokan. Vhodné pre deti od 6 do 36 mesiacov.

Doporučená predajná cena:  6€                 ISBN: 80-254-3421-5

 

VenkuLeporelo: Učíme sa znakovať vonku

Farebné leporelo, 20x20 cm, 16 stran. Veršovaná o Čiperce čo si rada hrá vonku. Deti sa v nej naučia znakom vyjadriť výrazy, s ktoerými sa stretnú vonku – chrobáčik, von, lietadlo, prší, auto, hrať sa. Vhodné pre deti od 6 do 36 mesiacov.

Doporučená predajná cena:  6€                 ISBN: 80-254-3423-9

 

Leporelo Moje první znaky

Popis: Farevné leporelo, 12 strán, pomôže deťom naučit sa znaky jesť, pes, čiapka, kvetinka, kúpanie, spať.

Doporučená predajná cena:  5,30 €

 

Leporelo Moje další znaky

Popis: Farevné leporelo, 12 strán, pomôže deťom naučit sa znaky kniha, kačička, mačička, topánočky, lopta a ešte.

Doporučená predajná cena:  5,30€

 

Video pre deti - Moje první znaky

Na videu vystupujú animované postavičky roztomilých batoliat, maňušky, znakujúce deti a medvedík BeeBo™. DVD je možnosť prehrať v češtine a angličtine. Video obsahuje rovnaké znaky, ktoré sa nachádzajú v leporelu Moje první znaky - jesť, pes, čiapka, kvetinka, kúpanie, spať.

Doporučená predajná cena:  10€

Prehľad znakov

Laminovaný prehľad znakov obsahuje 73 znakov usporiadaných do 12tich praktických témat a zoznam 10tich krokov k úspechu s programem Baby Signs. Doporučená predajná cena:  6€

BeeBo taštička

Plyšová taštička s obrázkom medvedíka BeeBo má dve postranné vrecká, víko na magnet a štítok na meno dieťaťa. Vhodné ako taštička na Baby Signs materiály ale aj  hračky.

Doporučená predajná cena:  10€

 

 

 


KOMPLETNÁ SADA MATERIÁLOV

       

SadaKompletná sada materiálov – Znaková reč pre batoľatá

Všetko čo potrebujete k tomu, aby ste mohli začať znakovať  s vaším dieťatkom. Sada obsahuje knihu Průvodce pro rodiče, videoslovník, prehľad znakov  s magnetom, video pre deti Moje obľúbené znaky a sadu 4 malých leporel.

Doporučená predajná cena:  33€       ISBN 80-254-1185-0

 

KnihaSprievodca pre rodičov

Praktický úvod do tématiky znakovania s deťmi a stručný návod, ktorý jednoduchým zpôsobom vysvetlí, ako sa dorozumieť s batoľaťom, ktoré ešte nedokáže rozprávať. 75 stran.

 

DVD pre rodičov

Obsahuje videoslovník so 100 znakmi, ktoré boli odborníkmi a rodičmi vybrané ako najdôležitejšie výrazy pre deti do 3 let.  Ďalej obsahuje privítanie do programu Baby Signs® a ukážky toho, ako znakovanie vypadá v praxi.

 

DVD pre deti

Obsahuje 6 znakov vhodných pre začiatok. Vo videu vystupujú animované postavičky roztomilých batoliat, maňušky, znakujúce deti a medvedík BeeBo™. Deti si ľahko obľúbia toto zábavné video vytvorené oceneným týmom v oblasti multimediálnej produkcie pre deti. DVD je možnosť prehrať v češtine a angličtine.

 

        Prehľad znakov k rýchlemu nahliadnutiu

Užitočná pomôcka s magnetom na chladničku, ktorá zabezpečí, že máte 86 najpoužívanejších znakov stále po ruke. Znaky sú zoradebé od A do Z na obrázkových stránkach. Ideálne pre rodičov, prarodičov a ostatních, ktorí sa starajú o dieťatko. 

 

Baby Signs® leporelá

4 veselé leporelá obsahujúce 25 znakov hodiacich sa ku každodenným aktivitám. Deti si ich ľahko obľúbia a stanú se tak vítanou pomôckou pri  učení znakov. Obsahujú tématiku kúpania, pri jedle, pred spaním a zvieratká.

 

 

 

KOMPLETNÁ BeeBo TAŠTIČKA

BeeBo taštička - sada (pre Kurz rodičov s deťmi)

Táto sada je súčasťou kurzu pre rodičov a deti. Pokiaľ sa chcete zúčastniť seminára pre rodičov, prosím NEobjednávajte si materiály tu, ale prihláste sa na kurz, kde materiály dostanete ako súčasť ceny kurzu.

Doporučná predajná cena:  49€

Obsahuje :

 

Spevníček a CD s pesničkami z kurzov

16 veselých pesniček, pri ktorých sa deti učiaí znakovať v kurzoch. Spevníček obsahuje farebne ilustrované texty ku všetkým pesničkám vrátane označených slov, ktoré môžete s deťmi znakovať. Výborná zábava pre celú rodinu a vhodné aj ako CD do auta na cestovanie s deťmi.

 

Leporelo "Moje první znaky"

Farebné leporelo, 12 strán, pomôže deťom naučiť sa znaky jesť, pes, čiapka, kytička, kúpanie, spať.

 

Leporelo "Moje další znaky"

Farebné leporelo, 12 strán, pomôže deťom naučiť sa znaky kniha, kačička, mačička, topánky, lopta a ešte.

 

Video pre deti "Moje první znaky"

Obsahuje 6 znakov vhodných na začiatok. Na videu vystupujú animované postavičky roztomilých batoliat, maňušky, znakujúce deti a medvedík BeeBo™. DVD je možnosť prehrať v češtine a angličtine. Video obsahuje rovnaké znaky, ktoré sa nachádzajú v leporelu Moje první znaky - jesť, pes, čiapka, kvetinka, kúpanie, spať.

 

Prehľad znakov

Laminovaný prehľad znakov obsahuje 73 znakov usporiadaných do 12tich praktických témat a zoznam 10tich krokov k úspechu s programem Baby Signs.

 

Plyšová taštička s BeeBom

tastickaPlyšová taštička s obrázkom medvedíka BeeBo, do ktorej sa vojdú materiály k programu (leporelá, videá, prehľad znakov, etc.). Taštička má dve bočné kapsy, víko na magnet (pre bezpečnosť všitý do podšívky) a štítok na meno dieťať a vo vnútri víka. Vhodné aj ako taštička na obľúbené hračky do jaslí alebo k babičke